در حال بارگزاری...

خدمات ما

خدماتی که ارائه می کنیم

مجموعه تابلوسازی “مسیح” با 18 سال سابقه فعالیت در زمینه تبلیغات محیطی، با هدف مدرن و روزآمد کردن تابلوهای تبلیغاتی، موفق به نوآوری و ارائه خدماتی در زمینه ساخت و تولید حروف برجسته سه بعدی شده است.

لایت باکسهای وکیومی

حروف برجسته چنلیوم

حروف برجسته فلزی

ساخت حروف برجسته استیل

 حروف برجسته فلزی در طرحهای

لاس و گاسی، نئون فلکس و رینگی و انواع حروف برجسته چنلیوم، پلاستیک، لبه سوئدی و لایت باکسهای وکیومی از جمله فعالیتهای ما در طول این سالها بوده است.

هرآنچه که نیاز دارید

بخش مهمی از زمان این گروه صنعتی صرف ارائه خدمات ویژه به همکاران تابلوساز در تهران و شهرستانها می شود.

گارانتی

 

نور (SMD) مورد استفاده در تابلوهای ساخت این کارگاه دارای دو سال گارانتی شرکتی می باشد. تمامی متریال مورد استفاده در این کارگاه دارای گارانتی کیفیت می باشد. همچنین نصب تابلوها دارای گارانتی بوده و در صورت بروز مشکل همکاران جهت تعمیر اعزام می شوند. همکاران محترم از خدمات مشاوره ما می توانند بهره مند شوند. از زمان سفارش تا طراحی و نصب و غیره همراهتان هستیم تا پروژه تان به بهترین نحو انجام شود.

نصب هوشمند

همکاران محترم تابلوساز ونیز دفاتر آگهی و تبلیغات، پس از گرفتن سفارش از مشتری می توانند ساخت و تولید سفارش را به طور کامل به ما سپرده و حروف یا تابلوی آماده نصب را در ظرف سه تا پنج روز تحویل بگیرند. تابلوها و حروف پس از ساخت، بسته بندی شده و از طریق پست، پیک یا باربری به مقصد ارسال می گردد.

قدم ۱
سفارش فروشگاه
قدم ۲
تماس با ما
قدم ۳
دریافت محصول و نصب

تبلیغات محیطی

 

به اعتقاد ما تابلوسازی باید در خدمت صنعت تبلیغات باشد.  امروزه هیچ مدیری در استفاده از تابلوی مغازه یا شرکت تردید ندارد. تابلو یک بیلبورد تبلیغاتی دائمی است که ذهن مشتریان و عابران را بروزرسانی می کند. اما آیا یک تابلو با تکنولوژی جدید و گران لزوما می تواند موثر باشد؟ آیا تابلوساز فقط به خلق اثر هنری می اندیشد یا نگران اثرگذاری تابلو هم هست؟ چه بسا یک تابلوی زیبا و ساده تاثیر بهتری داشته باشد. جنس، شکل، گرافیک، رنگ آمیزی و فونت تابلو باید با هویت کسب و کار مرتبط باشد.

انواع تابلو

تابلوهایی که با نمای کامپوزیت، چوب یا سرامیک ساخته می شوند،  در تقسیم بندی کلی و  سبک ساخت و متریال، شامل انواع چنلیوم، استیل، پلاستیک، فلز و وکیوم می شوند. هر کدام از اینها در سبکهای نوین تبدیل به حروف برجسته می گردند.

[contact-form-7 id=”268″ title=”Contact form02″]